Klacht Abonnementenland: Incasso ontvangen zonder abonnement op Winelife

Klachtnummer
# 688712
Gebruiker
Bosman92
Datum
1 reactie

Details

Klacht

Na het aflopen van mijn jaarabonnement in juni nooit meer een tijdschrift (Winelife) ontvangen. Toch ineens een incasso van € 83,60 ontvangen in september zonder enig bericht of aanleiding. Heb geen abonnement meer en ontvang het tijdschrift ook niet meer.

Gewenste oplossing

Onterechte incasso stop zetten.

1 reactie

  1. Auteur
    Abonnementenland
    Datum
    Geachte heer Bosman,

    Ik heb uw zaak onderzocht en u had uw abonnement niet opgezegd. Om deze reden heeft u in juni de factuur per mail ontvangen om de verlenging te betalen. U had helaas niet op deze factuur of de herinneringen gereageerd en daarom is nu een incasso bureau ingeschakeld.

    Wij zijn niet gestopt met het verzenden van de nummers, er is in augustus nog een nummer verstuurd. Ik zal nu uw abonnement tussentijds voor u opzeggen. U ontvangt per mail een bevestiging met uitleg hoe u het resterende bedrag kan voldoen. Een nazending van het gemiste nummer kunnen wij u toesturen nadat u het resterende bedrag voldaan heeft.

    Met vriendelijke groet,
    Oscar

Ook een klacht indienen over Abonnementenland?

De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:

Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn drie manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.

  1. Stuur een juridische brief of e-mail

  2. Bel onze juridisch expert

  3. Laat ons voor je bemiddelen