Wij vinden dat Air berlin hier je klacht op moet lossen! Jij ook? Doe een oproep via Social Media!
Klacht Air berlin: geen reactie air belin
Details
Klacht
Tijdens onze vlucht is er een incident voorgevallen waarvan wij vinden dat de crew slecht heeft gehandeld. Aan het begin van de vlucht ontstond er een conflict over de ligstand van de stoel van degene voor ons op stoel nummer 22E. Deze meneer wilde niet in overleg over de stand van de stoel en stond niet open voor een andere oplossing. Wij hebben zelfs aangeboden om te ruilen van plaats.Nadat wij er zelf niet uitkwamen met deze meneer, hebben we hulp ingeroepen van een stewardess. Ook zij kon deze man niet op andere gedachten brengen. We moesten de reis voortzetten zonder oplossing.
De meneer voor ons dacht dan ook dat wij aan het tegendrukken waren en werd agressief. Maar de stoel kon simpelweg niet verder naar achteren. De meneer voor ons trok de koptelefoon uit het entertainmentsysteem en wierp deze in het gezicht en sloeg de ander. dit is al 3 maanden geleden en wij hebben meermaals contact gezocht maar vooralsnog nog steeds niks vernomen.
Gewenste oplossing
aangifte doen, we willen ook dat er naar ons geluisterd wordt en een tegemoetkoming voor het slechte handelen.Bedrijf status
Bedrijf status
- Bedrijf
- Status
De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:
Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn drie manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.