Klacht BVA Auctions: Bedonderd ! Wil dat het opgehaald word

Status
angry Niet opgelost
Klachtnummer
# 450293
Gebruiker
Snoopy&Oglio
Datum
1 reactie

Details

De klacht

Tuinset winckler gekocht tafel met 6 stoelen met ZWARTE kussens! Zou nieuw zijn waarde (winkel) 2795,- gekocht voor 1105,- komt van Huis&Tuin Planet BB uit Tholen! Verkocht via Bva set is helemaal geleverd alleen beige kussens ipv zwart ! Poot beschadigd lak eraf tafel onderdruk krom dus poten staan scheef op glasplaat n kras . Geleverd uitgepakt en meteen foto s gemaakt en gebeld en doorgemailt nu al 3 x gemaakt nieuw mailadres gehad weer gemaild maar HOOR NIETS !! Ook gezegd haal de zooi maar op maar geen reactie ben besodemieterd! Heb foto s van alles meegemaakt .

De oplossing

Regelen of de zooi ophalen

1 reactie

  1. Auteur
    BVA Auctions
    Datum
    Dit is onze laatste reactie
    Beste,

    Ik zie dat een aantal mail aangaande kavel 47279-80 helaas verkeerd binnen zijn gekomen en nu wel zijn behandeld. Ik hoop snel meer informatie en hopelijk een oplossing te kunnen leveren via mail.

    Met vriendelijke groeten,
    Shaun - BVA Auctions

Uiteindelijke oplossing

Auteur
Snoopy&Oglio
Datum
Uiteindelijke oplossing
Niets!!! Ik moet in originele verpakking terugsturen en 30 % laten vallen !
Status
niet opgelost
Beoordeling
angry

Ook een klacht indienen over BVA Auctions?

De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:

Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn vier manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.

  1. Meld je klacht bij het bedrijf

  2. Stuur een juridische brief of e-mail

  3. Bel onze juridisch expert

  4. Laat ons voor je bemiddelen