Klacht C1000 (gestopt): misleidende Aanbiedingen

Status
angry Niet opgelost
Klachtnummer
# 24879
Gebruiker
RichardZoetermeer
Datum
2 reacties

Details

Klacht

Kom je vroeg bij de C1000 i.v.m. leuke aanbiedingen, of het is op of het is er niet. Dit komt zo vaak voor bij de C1000 dat je gaat geloven dat je behoorlijk misleid wordt door de C1000 om alleen maar klanten in de winkel te krijgen.

Nou dit is de laatste keer geweest dat ik bij de C1000 ben geweest. Met een AH en een Hoogvliet in de buurt loop ik voortaan wel door want daar slaag ik wel 99% met boodschappen.

Gewenste oplossing

Valt dit op te lossen en vertrouwen weer te winnen?
Geboden oplossing
Status
niet opgelost
Beoordeling
angry

Bedrijf status

Bedrijf status

Bedrijf
Status

Wij vinden dat C1000 (gestopt) hier je klacht op moet lossen! Jij ook? Doe een oproep via Social Media!

2 reacties

  1. Auteur
    RichardZoetermeer
    Datum
    Heb antwoord via mail binnengekregen, standaard verhaaltje. Geven het intern door bla bla Probleem is beste C1000 het komt iedere week voor 60% van de aanbiedingen zijn er niet. MISLEIDENDE RECLAME
  2. Auteur
    RichardZoetermeer
    Datum
    Zojuist email gehad werd min of meer voor leugenaar uitgemaakt want de aanbieding zou er nog zijn om 10:00 kan bewijzen met een pinbetaling dat het voor 10:00 is geweest. Wel wou de manager alsnog de aanbieding voor mij apart houden maar als je mij voor leugenaar uitmaakt ben ik helemaal klaar ermee.

Deze klacht is gesloten

Ook een klacht indienen over C1000 (gestopt)?

De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:

Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn drie manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.

  1. Stuur een juridische brief of e-mail

  2. Bel onze juridisch expert

  3. Laat ons voor je bemiddelen