Wij vinden dat Centraal Bureau voor de Statistiek hier je klacht op moet lossen! Jij ook? Doe een oproep via Social Media!
Klacht Centraal Bureau voor de Statistiek: opdringerig afspraak maken in ons huis met ons minder jarige kind zonder dat hier een ouder bij was
Details
De klacht
enquête voor jongere niet ingevuld bewust door onze dochter.vervolgens iemand aan de deur tot 3x, bij de laatste keer een afspraak gemaakt hier in huis met ons minder jarig dochter zonder een ouder dit weet.
toevallig kwam ik net thuis en heb aangegeven dat ik hier niet van gediend bent, en dat dit ook niet verplicht is. Antwoord was dat een morele verplichting was????
door deze discussie is ons dochter te laat gekomen op haar werk als ik haar niet had weggebracht.
ik wens geen huis bezoek te ontvangen van CBS te opdringerig, bovendien hebben zij geen recht om in ons huis bij minderjarige thuis afspraken te maken zonder dat een volwassene hier toestemming voor geeft.
De oplossing
geen bezoek aanhuis.Bedrijf status
Bedrijf status
- Bedrijf
- Status
De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:
Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn vier manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.