Klacht DHL Express: niet geleverdt

Status
angry Niet opgelost
Klachtnummer
# 426229
Gebruiker
hug
Datum
1 reactie

Details

Klacht

Heb op 20-1- 2020 een pakketje naar polen gestuurt maar is nog steed niet geleverd. Het pakketje wordt volgen de verzendcoden telkens van Rüdersdorf naar Dorsten getransporteert.

Gewenste oplossing

Het pakketje opspoort en netje aflevert aan de geadreseerde
Geboden oplossing
Klacht is nog niet opgelost. Wordt gewoon aan het lijntje gehouden. Eis mijn verzendkosten zo ie zo terug. Ze hebben mijn dienst niet correct uitgevoerd.
Status
niet opgelost
Beoordeling
angry

1 reactie

  1. Auteur
    DHL Express
    Datum
    Dit is onze laatste reactie
    Goedemiddag,

    U geeft aan dat u op 20-01-2020 een pakket heeft verstuurd naar Polen maar dat deze nog niet afgeleverd is. Ik heb uw zending bekeken en het lijkt er inderdaad op dat het niet helemaal goed verloopt. Ik zie dat u inmiddels ook contact met DHL heeft gehad via e-mail. Wij hebben u hier een formulier toegemaild om een onderzoek te starten, ik zou u aanraden hier gebruik van te maken zodat wij voor u kunnen nagaan wat er aan de hand is.

    Excuses voor het ongemak.

    Met vriendelijke groet,

    Kayley
    Webcare DHL Parcel

Deze klacht is gesloten

Ook een klacht indienen over DHL Express?

De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:

Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn drie manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.

  1. Stuur een juridische brief of e-mail

  2. Bel onze juridisch expert

  3. Laat ons voor je bemiddelen