Klacht Eye Wish Opticiens: Lenzen vloeistof eyw wish at home

Klachtnummer
# 197505
Gebruiker
Bilderbeek
Datum
3 reacties

Details

Klacht

Ik krijg mijn maand lezen per maand opgestuurd en 1 x per 2 maand ook vloeistof alleen is die vloeistof te weinig op jaarbasis. Ik moet nu elke keer twee dagen de vloeistof in de houder laten zitten om uit te kunnen komen.
Mag nu 1 x per jaar wat extra aanvragen, maar nu kan ik geen extra lenzen vragen.
Oplossing is volgens eye wish dat ik maar een fles in de winkel moet kopen. Nog meer geld kwijt. Geen goede service.

Gewenste oplossing

Meer vloeistof leveren, bij de prijs inbegrepen.0001568945

3 reacties

  1. Auteur
    Eye Wish Opticiens
    Datum
    Geachte mevrouw Bilderbeek,

    Hiermee bevestigen wij de ontvangst van uw bericht.
    Wij nemen de correspondentie van u als consument bijzonder serieus. Onze procedure is dat er te allen tijde ruggespraak gehouden wordt met de winkel waar uw bericht over gaat om tot een onderbouwd oordeel te komen. Al naar gelang hetgeen u ons voorlegde kunt u bericht van hetzij de betreffende vestiging hetzij Eye Wish Opticiens hoofdkantoor ontvangen. Wij doen ons uiterste best om u binnen 2 weken een reactie te geven.

    Op voorhand danken wij u voor uw begrip en spreken onze waardering ervoor uit dat u de tijd en moeite heeft willen nemen ons attent te maken op uw mening.

    Met vriendelijke groet,

    Eye Wish Opticiens.
  2. Auteur
    Bilderbeek
    Datum
    Misschien heb ik een kleine fout gemaakt, het gaat om eye wish at home, voor mij het zelfde maar voor jullie denk ik niet.
    Over mijn opticien geen klachten, prima. Intact mee.
  3. Auteur
    Bilderbeek
    Datum
    Prima contact mee moet het zijn.

Ook een klacht indienen over Eye Wish Opticiens?

De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:

Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn drie manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.

  1. Stuur een juridische brief of e-mail

  2. Bel onze juridisch expert

  3. Laat ons voor je bemiddelen