Klacht Gaastra: Zeer slechte kwaliteit shirts
Details
De klacht
Ik ben zeer ontevreden over de kwaliteit van Sneekweekshirts van Gaastra. Ik kom al diverse jaren bij de Sneekweek in Friesland. De laatste 5 jaar heb ik shirts gekocht die speciaal gemaakt worden/werden voor de Sneekweek. Het bedrag dat je hiervoor neer moet leggen is niet weinig. Voor dat bedrag mag je echt uitgaan van een goede kwaliteit. Inmiddels heb ik al een blauw shirt weg moeten doen. Was echt niet meer om aan te zien. Veel verkleuringen. Toentertijd ook klacht ingediend bij Gaastra zelf. Men wilde mij niet meer, hoe dan ook, ergens in tegemoetkomen omdat het inmiddels al een jaar geleden was dat ik het betreffende shirt had aangeschaft. Ik wist het overigens al binnen een jaar..... maar ik ben echt geen klager en heb dus met klagen te lang gewacht. Dat blauwe shirt heb ik direct weggegooidInmiddels weer een shirt (aanschaf augustus 2015) die er niet meer uitziet. (zie foto). Kan echt niet meer worden gedragen. Ik kan zeggen dat ik betreffende shirts echt niet bovenmatig veel heb gedragen.
Ook een licht groen Sneekweek shirt uit (augustus) 2016 zal op kort termijn lichte vlekken gaan vertonen ben ik bang. Is nu inmiddels al redelijk vaal. Zou je echt maar 1 jaar met een dergelijk shirt kunnen doen........?????
Ik hoop toch echt dat ik minimaal een antwoord krijg van Gaastra. De lol is er op deze wijze echt inmiddels wel af om Gaastra kleding aan te schaffen.
De oplossing
vervangend productUiteindelijke oplossing
- Status
- niet opgelost
- Beoordeling
De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:
Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn vier manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.