Klacht Here: Here Europe BV EUBC-dutch Navteq in gebreke

Klachtnummer
# 70556
Gebruiker
LL
Datum
0 reacties

Details

Klacht

Navigatie-systeem Navteq heeft na 4 jaar een up-date nodig, omdat wegen-aanpassingen niet verwerkt zijn. Daardoor rijd ik regelmatig verkeerd. Bij het bedrijf www.here.com bestel ik een download Europa 2015 voor EURO 179,00.
Snel is duidelijk dat er geen enkel effect is, de navigatie blijft dezelfde achterhaalde informatie doorgeven als de versie 2009.

Here.com biedt geen service; zij weigert de koop te ontbinden en is voor geen enkele reden vatbaar.

Ook voor een digitaal product geldt dat de klant, voorafgaand aan koop, expliciet geinformeerd dient te worden over de mogelijkheid om af te zien van de wettelijke bedenktermijn. Bovendien had Here mij om toestemming dienen te vragen om géén gebruik te maken van de bedenktermijn. Dit heeft Here nagelaten en is daarom in gebreke.

Gewenste oplossing

Ontbinding koop | terugstorting EUR 179,00

Bedrijf status

Bedrijf status

Bedrijf
Status

Wij vinden dat Here hier je klacht op moet lossen! Jij ook? Doe een oproep via Social Media!

0 reacties

Ook een klacht indienen over Here?

De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:

Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn drie manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.

  1. Stuur een juridische brief of e-mail

  2. Bel onze juridisch expert

  3. Laat ons voor je bemiddelen