Wij vinden dat Hueppe hier je klacht op moet lossen! Jij ook? Doe een oproep via Social Media!
Klacht Hueppe: Geexplodeerd kwart rond douchescherm/douchewand Küppe.
Details
De klacht
De kwartronde douchedeur heeft 13 jaar lang zijn werk gedaan. op een ochtend zonder dat er iemand onder de douche stond of sterker nog op korte afstand erbij stond is de deur geexplodeerd.
De scherven vlogen 6 meter ver en hierbij liep ik lichte verwondingen op doordat ik er op 1 meter afstand vandaan stond. Had er iemand in de douche gestaan of kinderen dan hadden zij daar veel schade aan overgehouden en bijna zeker zware schade aan de ogen.
De oplossing
Erkenning van het feit dat deze 'zonder' reeds bestaande schade kan exploderen + een juiste coulance regeling voor de vervanging van een douchescherm. Tot op heden moet ik nog meer dan 1300 euro betalen om een douchescherm te laten vervangen door een nieuw scherm.Bedrijf status
Bedrijf status
- Bedrijf
- Status
De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:
Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn vier manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.