Opgelost door Leidse Onderwijsinstellingen: Waardeloze service

Status
happy Opgelost
Klachtnummer
# 653261
Gebruiker
Boze bever
Datum
1 reactie

Details

Klacht

Waardeloze service...herhaaldelijk bellen mailen om uitslagen te achterhalen..het wordt maar niet geregeld. Gedurende hele opleiding al meerdere keren gebeurd. Wacht nog steeds. Zelfs webcare regelt het niet.

Gewenste oplossing

Ik geloof er niet meer in..ik ga ook de ombudsman weer inschakelen. De vorige keer heb ik een half jaar aangemodderd om een uitslag te krijgen en nu ben ik er na 2 maanden al klaar mee
Geboden oplossing
Ben blij met jullie actie, hartelijk dank. Ik wacht af.
Status
opgelost
Beoordeling
happy

1 reactie

  1. Auteur
    Leidse Onderwijsinstellingen
    Datum
    Dit is onze laatste reactie
    Beste mevrouw Supheert,

    Wat vervelend om te horen dat je nog geen uitslag heeft. Ik kan mij voorstellen dat dit frustratie oplevert omdat je al meerdere keren hierover contact heeft opgenomen.

    Ik heb je case meteen opgepakt en rechtstreeks navraag gedaan. Ik heb je hierover ook een e-mail gestuurd.

    Met vriendelijke groet,
    Anna, LOI Webcare

Deze klacht is gesloten

Ook een klacht indienen over Leidse Onderwijsinstellingen?

De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:

Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn drie manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.

  1. Stuur een juridische brief of e-mail

  2. Bel onze juridisch expert

  3. Laat ons voor je bemiddelen