Wij vinden dat Mazda hier je klacht op moet lossen! Jij ook? Doe een oproep via Social Media!
Klacht Mazda: Bestuurdersstoel blijft zakken
Details
Klacht
Vanaf aankoop van mijn mazda cx5 zakt de bestuurdersstoel langzaam. Via de dealer is er 3 x een modificatie gedaan , echter zonder resultaat.Sinds augustus geeft de dealer aan dat het een "produkteigenschap" van de auto is. Mazda nederland meldt dit aan de dealer.
Gevolg is nu dat ik met een ondeugdelijke produkt zit, ik mag wekelijks 2x maal mijn stoel opkrikken . Het gaat hier om een nieuwe auto van meer dan € 30.000,- .
Ik ga ook de dealer middels een brief in gebreke stellen. Zij verschuilen zich achter Mazda Nederland. Dit is niet in overeenstemming met het klantenrecht.
Gewenste oplossing
Een stoel die op zijn plaats blijft. Desnoods een aanpassing naar elektrische stoel, waarbij ik de normale meerprijs wel wil betalen , niet de extra kosten voor aanleg stroom.Bedrijf status
Bedrijf status
- Bedrijf
- Status
De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:
Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn drie manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.