Klacht OXXIO: Waanzinnige aanslag van euro 14.068,42 voor energie die door mij niet gebruikt is in 7 dagen.
Details
Klacht
Al twee keer eerder heb ik een klacht over Oxxio op dit forum geplaats. Het leek er beide keren op dat de zaak werd opgelost. Maar: HET WORDT STEEDS GEKKER !
omdat ik volgens Oxxio gedurende 7 dagen een contract met hen had voor de levering van energie op een adres waar ik toen nog niet woonde (nu wel) kreeg ik gisteren een aanmaning over een nota niet ik niet eerder had ontvangen. Het bedrag van de aanmaning: euro 14.068,42 !!!!!!!!!!!
Ik heb inderdaad nog niet van Joey gehoord wat de andere afdeling nu met de klacht doet. Dit is blijkbaar het resultaat.
Geen enkele uitleg of specificatie, geen enkele communicatie, maar een bevel om dit enorme bedrag te betalen met het dreigement dat de bijkomende kosten anders kunnen oplopen tot euro 915, 68
Gewenste oplossing
Een officiele verklaring van OXXIO dat er een eind wordt gemaakt aan deze waanzin: er was geen contract en er is zeker ook door mij geen energie gebruikt op dit adres, wat aantoonbaar is via de koopakte van het huis.De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:
Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn drie manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.