post.nl excuus voor een gratis tijdschrift van wegen het ongemak. Alleen je komt met geen mogelijkheid op de site. Site bestaat dus niet.
De oplossing
1 reactie
Auteur
POSTNL
Datum
Geachte mevrouw van ‘t Slot,
Ik begrijp dat u de website www.postnl.nl/excuus niet heeft kunnen bezoeken om n.a.v. deze actie tijdschriften uit te zoeken. Mijn excuses hiervoor. Deze is inderdaad tijdelijk slecht te bereiken geweest en ondervindt soms problemen als een te groot aantal bezoekers tegelijk binnenkomt. Ik hoop dat u inmiddels al een keuze heeft kunnen maken. Anders adviseer ik u dit opnieuw te proberen, de website is inmiddels weer online en functioneert naar behoren.
Mocht u toch nog problemen ondervinden, dan horen we dat graag. U kunt voor een snelle reactie ook altijd terecht bij onze Klantenservice: http://www.postnl.nl/klantenservice
Met vriendelijke groet, Meryl Klantenservice PostNL
Ook een klacht indienen over POSTNL?
De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:
Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn vier manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.