Klacht POSTNL: Postnl heeft de scheit in hun klanten.
Details
De klacht
Wacht pas sinds 23 Maart op een retour pakket.Er is een onderzoek gestart krijg je als antwoord dat het pakket binnen enkele weken waarschijnlijk wel word geleverd. Dus moet nog maar even geduld hebben.
Maar bijna 2 maanden wachten is wel lang genoeg.
Doordat het pakket nu ergens is ben ik 10.000 euro kwijt.
Eigenlijk 20.000 euro, omdat ik de koper terug heb moeten betalen.
En heb nog geen pakket. Doordat ik nu zoveel geld kwijt ben kan ik niet aan mijn betaling plichten voldoen. Daardoor nu nood gedwongen naar de voedselbank.
En postnl weigert nu nog verdere antwoorden te geven.
Op twitter word ik genegeerd, op facebook ben ik geblokkeerd.
De telefoon word niet opgenomen, ook al staat je uur in de wacht.
Mail worden niet beantwoord.
Als dit nog lang doorgaat sta ik niet voor mijn zelf in en moeten ze het hoofdkantoor goed gaan beveiligen.
Kom met een oplossing.
Betaal een schade vergoeding, en dit heeft geen fuck te maken met wel of niet verzekerd verstuurd. Jullie plicht is het pakket leveren en dat kunnen jullie niet eens.
De oplossing
Schade vergoeding!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Uiteindelijke oplossing
- Status
- niet opgelost
- Beoordeling
De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:
Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn vier manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.