Klacht POSTNL: Storing labelprint terwijl het systeem je wel eerst laat betalen
Details
Klacht
Beste dames en heren,Wat ik vreemd vind dat , zoals ik nu lees op diverse storings Forums , de Postnlstoring inmiddels een bekend euvel is.
Uw systeem meldt direct de storing van het niet aanmaken van een label, niet beschikbaar via uw site zowel als niet ontvangen van een email dus geen label bijlage.
Dat u meldt dat de betaling wel binnen is en ik 2 weken moet wachten is toch wel schandalig.
Als uw perfecte signaleringssysteem in 1 seconde kan speuren dat er een storing is , kan dat systeem ook zo gemaakt worden dat niet eerst in het proces de klant in staat wordt gesteld te betalen en dan maar via een formulier
moet wachten of het geld retour komt .
Het is dat ik als veel gebruiker van pakketten weet wat ik moet doen ( heb van alles van dit dubieuze postnl gedoe als bewijs direct print screens gemaakt ) echter een niet handige zit mijn zijn/haar handen in het haar .
Ik zie ook al berichten op Forums dat klanten hun geld niet terug hebben gekregen, dat kan toch niet waar zijn ??
Ik wacht af,
vriendelijke groet
Gewenste oplossing
Uw systeem per direct wijzigen, als er labelprint storingen zijn weet postnl dat direct maar laat toch de klant eerst betalen en dan pas krijg je een storingsmelding waarbij de klant via een restitutieformulier moet bedelen om zijn geld. Dit zijn nota bene onrechtmatig ontvangen betalingen , waarbij het nu zeer devraag is wat onverschuldigd al geparkeerd staat bij post nl. Doet u er niets aan dan maakt u zich schuldig aan fraude.- Status
- niet opgelost
- Beoordeling
Deze klacht is gesloten
De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:
Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn drie manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.