Schoonenberg Hoorcomfort is aktief op Klachtenkompas. Je kunt dus elk moment een reactie van hen verwachten, uiterlijk binnen twee weken.
Klacht Schoonenberg Hoorcomfort: Ongastvrij en totaal niet welkom
Details
De klacht
Enige tijd geleden was ik op bezoek in Zeewolde. Bij de vestiging van schoonenberg, die nu niet meer bestaat, stond buiten een bord met "gratis gehoortest". Ik naar binnen voor die test maar mevrouw zei:"Ik hoor dat u niet van hier komt dus u kunt beter in eigen woonplaats gaan". Geboren in het zuiden maar misschien nu wonende in Zeewolde, dat kan zij niet weten. Ik voelde me als een klein kind weggestuurd.En dat terwijl de TVcommercial zegt: "U bent van harte welkom"
Niet dus en ik ga ook nooit meer naar Schoonenberg maar naar Beter Horen o.i.d. Schoonenberg is niet gastvrij en onbeschoft!
De oplossing
Dat wijf op staande voet ontslaan.Bedrijf status
Bedrijf status
- Bedrijf
- Status
De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:
Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn vier manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.