Klacht Sony Consumenten Electronica: Led TV Scherm kapot.
Details
Klacht
09-11-2013 een Sony bravia type KDL50W656ASAEP gekocht bij Saturn.Aangezien ik al jaren Sony koop vanwege de kwaliteit verbaasde het mij dat hij 08-06-16
kapot ging. Allemaal horizontale strepen op het scherm. Aangezien Saturn is overgenomen door Mediamarkt , ben ik naar de klantenservice gegaan en die namen contact op met Sony. Aangezien Sony maar twee jaar garantie gaf en melde dat er eerst iemand moest komen met een voorrij prijs van €50. De Mediamarkt wist mij te vertellen dat er een nieuw scherm in moest, en dat kan ongeveer een paar honderd euro kosten.
Aangezien ik attendeerde op de economische waarde, en dat 2,5 jaar wel er kort is voor een toestel van Sony, werd mij via een ingewikkelde berekening wel duidelijk dat ik het grootste deel van de relatie moet betalen.
Gewenste oplossing
De voorrijkosten wil ik betalen maar de rest kosteloos gerepareerd.- Status
- niet opgelost
- Beoordeling
Deze klacht is gesloten
De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:
Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn drie manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.