Klacht Vakantieveilingen.nl: 25 jaar huwelijkscadeau valt in het water door het niet serious nemen van de klant!!
Details
Klacht
Ik had op 20 juli een veiling gewonnen, dat was een cadeau voor vrienden die maandag, vandaag dus 23 juli 25 jaar getrouwd zijn.Deze veiling zou na het winnen 1 jaar geldig zijn, echter op de voucher staat 13-03-2018 t/m 31-03-2019, de situatie uitgelegd en de dame in kwestie geeft aan dat ze het door speelt naar een andere afdeling, maar dat ik er maandag even over moet terug bellen dan kon het wel worden opgelost.
Vanochtend gelijk om 9.00 terug gebeld en na 14 minuten kreeg ik een dame aan de telefoon die mij vertelde dat het was doorgespeeld naar een andere afdeling, maar dat het 5 werkdagen kan duren.
De situatie wederom uitgelegd, maar ze vertelde dat er geen spoed van gemaakt was en de bon was nog geldig dus......
Toen ik na de supervisor vroeg zei ze dat degene er toch niks mee deed......
Echt schandalig dit!!!!
Gewenste oplossing
Dat de situatie gelijk wordt opgelost, zodat ik het als cadeau kan overhandigen aan mijn vrienden die vandaag 25 jaar getrouwd zijn!!!- Status
- niet opgelost
- Beoordeling
Deze klacht is gesloten
De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:
Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn drie manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.