Wij vinden dat Waistwatchers.nl [Opgeheven] hier je klacht op moet lossen! Jij ook? Doe een oproep via Social Media!
Opgelost door Waistwatchers.nl [Opgeheven]: Slechte communicatie
Details
Klacht
Half mei heb ik een proefpakket besteld.Vervolgens verdere verzenden mobiel afgezegd.uit zekerheid want het stond nergens in de folder.
Tweede zending geleverd in week 23.
Hierover 3 x gebeld. Men kan niks doen alleen andere zendingen stoppen. Deze moet ik betalen of anders mailen naar hoofdkantoor met bewijs van mobiel bellen. Zij hebben dat nergens staan dat ik gebeld heb?
3 x mail naar hoofdkantoor gestuurd. Mail komt terug in mijn box. Dus onbereikbaar.
Klantenservice zegt niks te kunnen doen.Weet niet hoe ik ze nu kan bereiken. Ik wil van die 2 e zending af. Buiten dat staat er op de zending een verkeerde gebruiksaanwijzing.
2 xdgs innemen i.p.v 1 x dgs. Fabrieksfoutje was de argumentatie.
Gewenste oplossing
Ik wil de tweede zending retourneren en helemaal geen zendingen meer hebben. En dat ze geen geld van de rekening halen.- Status
- opgelost
- Beoordeling
Bedrijf status
Bedrijf status
- Bedrijf
- Status
Deze klacht is gesloten
De Consumentenbond begeleidt je naar een oplossing:
Heb je een probleem met een bedrijf? Er zijn drie manieren om tot een oplossing te komen. We helpen je stap voor stap.